Podziękowania i życzenia

Dzień zakończenia roku szkolnego jest dniem radosnym. Uczniowie myślą o wakacyjnych przygodach, nauczyciele o chwili zasłużonego odpoczynku, absolwenci o rekrutacji, rodzice, jak zapewnić opiekę i rozrywkę dzieciom w czasie wakacji. Widzę uczniów pełnych pasji, talentów i potencjału, mających wszystko, co potrzebne, aby osiągnąć swoje marzenia. Dziękuję za Waszą pracę, za godziny spędzone nad książkami, za trud i wysiłek włożony w każdą lekcję, test czy projekt.  Pamiętajcie, że rok szkolny może się kończyć, ale nauka i rozwój nigdy się nie zatrzymują. Szanowni nauczyciele, dziękuję za Waszą pasję i oddanie wobec waszego zawodu. To dzięki Wam, poświęceniu, trosce i zaangażowaniu uczniowie mają możliwość rozwijania swoich talentów, odkrywania swoich pasji, zdobywania wiedzy, budowania marzeń. Wyrazy wdzięczności składam  rodzicom wszystkich klas, którzy pracowali dla dobra naszej szkoły, podziękowania pełne wdzięczności za zaangażowanie, znakomitą atmosferę wspólnych działań, za wspomaganie organizacji szkolnego, za wielki dar serca, pomoc. Wyjątkowe podziękowania za wieloletnie przewodniczenie i mozolną sprawozdawczość  Radzie Rodziców w naszej szkole  kieruję  do Pana Pawła Czai i do Pani Eweliny Bodzioch Duczkowskiej Przewodniczącej. Życzymy wytrwałości i sukcesów w Państwa codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Gratuluję wszystkim i życzę udanych wakacji!

Z poważaniem – Beata Zemła, dyrektor szkoły