Witaj wiosno!

21 marca wspólnie z Samorządem Uczniowskim świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Wszyscy uczniowie witali kolejną porę roku kolorami wiosennymi, było więc zielono, żółto, po prostu radośnie. Sale lekcyjne i korytarze wypełniły się dziećmi w zielonych bluzkach, spodniach, spódnicach… Obudziły się misie, owady, ptaki….Wszystkie kolorowe ubrania wyciągnięte z szafy były dziś modne i na topie. Opiekunowie Samorządu uczniowskiego wyłonili dwie uczennice, które miały najciekawsze przebranie. Z klas 1-3 wyróżniona została Hania Mielczarek z klasy 3a, z klas starszych natomiast nagrodzona została Gabrysia Zamusiak z klasy 6a. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy pomysłowości.

Ten dzień obfitował również w wiosenne zajęcia: plastyczne- obrazujące nadejście nowej pory roku, techniczne – polegające na tworzeniu Marzanny oraz przyrodnicze-związane z uprawą roślin. WITAJ WIOSNO!!!