VI Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 10 listopada odbył się w naszej szkole
VI Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych u młodzieży. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty wokalne w najpopularniejszych pieśniach związanych z historią Polski. Mogliśmy wysłuchać wielu piosenek wykonywanych indywidualnie, w duetach czy zespołach. Wykonawcy wykazali się dużym zaangażowaniem,  a zaprezentowane przez nich utwory wzruszały i skłaniały do refleksji.
Jury w składzie: pani dyrektor Beata Zemła, pani wicedyrektor Justyna Bartosik oraz pani Dorota Bielawska wyłoniło zwycięzców:

I miejsce klasa 8c – pieśń „Rozkwitały pąki białych róż”

II miejsce klasa 6b – pieśń „Przybyli ułani pod okienko”

ex aequo II miejsce klasa 7a  – piosenka „Dziś idę walczyć, Mamo”

III miejsce klasa 5b – pieśń „Szara piechota”

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Wzruszający koncert przygotowały i zorganizowały p. Anna Roskosz i p. Ewa Duchnik-Dywan