Obiecywaliśmy i dotrzymujemy słowa. Do przepiśnika dołącza najprostsza pasta jajeczna, kórej spróbować mogliście już we wrapach podczas degustacji i nie tylko.
Wystarczy włożyć jajka, nawet wyjęte prosto z lodówki do garnka, zalać zimną wodą, przykryć przykrywką i doprowadzić do wrzenia. Od tego momentu mierzymy czas. Po 5 minutach jajka będą gotowe, nalezy je zalać zimną wodą, by nie parzyły przy obieraniu. Schłodzone, obrane jajka wrzucamy do malaksera lub rozdrabniamy widelcem. Dodatek konieczna – łyżeczka musztardy na kazde dwa jajka. Reszta to pomysły kucharza np. zmielony biały pieprz, szczypiorek, majonez albo łyżka masła. Prawda, że proste?

jajko, szczypiorek, pomidorki, sałata


A teraz nakłdamy na wrapa pastę, zielone liście, pokrojone pomidorki, zawijamy i robimy niespodziankę całej rodzinie!

wrap z pastą jejeczną, liśćmi szpinaku i kwiatami forsycji
Skip to content