Przypominamy o „Trzymaj formę!” czyli programie edukacyjnym o zbilansowanym odżywianiu i aktywności. Zbilansowana dieta to ta, która stawia na zdrowe produkty, dostarczające organizmowi składników niezbędnych do prawidłowego wzrostu i funkcjonowania. Nadchodzi wiosna, na naszym talerzu powinno się robić coraz bardziej kolorowo. Społdzielnia Uczniowska PTAKU przeprowadziła w piątek (15. marca) degustację wiosennych wrapów. Pełnoziarniste tortille wypełniały: ser feta, rzodkiewki, szczypiorek i świeży ogórek. Wasze zdanie jest ważne, dlatego zapytaliśmy Uczennice i Uczniów czy akceptują smak przekąski. Każdy, kto jej spóbował, mógł mógł się wypowiedzieć na „nie” – wrzucając głos do czarnej urny lub na „tak” – wkładając karteczkę do urny białej. Cieszymy się, że Wam smakowało. Wkrótce kolejne wiosenne degustacje przedświąteczne.

Spółdzielnia Uczniowska PTAKU

Skip to content