Walne Zgromadzenie

Rok szkolny rozpoczęliśmy Walnym Zgromadzeniem na którym gościła dyrektor szkoły p. Beata Zemła. Ustaliliśmy warunki przekazania parkingu do bezpłatnego użytku wszystkim rowerzystom i szukamy sposobu na zarobkowanie ponieważ nasze potrzeby stale rosną. Zarząd i Rada Nadzorcza otrzymały absolutorium, to znaczy że ich działania, zwłaszcza w kwestiach dotyczących księgowości, zostały zaakceptowane przez wszystkich zebranych.
Zarząd otrzymał mandat do kolejnego Walnego Zgromadzenia, które odbędzie się w nowym roku.
Tymczasem PTAKU zapowiada:
– warsztaty robienia łapaczy snów, filcowania i ebru;
– działania proekologiczne pod opieką Polskiego Stowarzyszenia zero waste, które będzie można już wkrótce zaobserwować w sklepiku i pracowni plastycznej;
-oczywiście zarówno Spółdzielców, jak i uczniów objętych innowacją #mamTalent nie zabraknie w okienku sklepiku Brzoskwinka, do którego zapraszamy.