Dnia 22 września na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 50 w Częstochowie miało miejsce podsumowanie kampanii społecznej Aktywna Wiosna. Kampania ta odbywała się pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy p. Krzysztofa Matyjaszczyka, a organizatorami byli Wydział Edukacji oraz Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Częstochowie. W podsumowaniu kampanii uczestniczyło dziesięcioro uczniów naszej szkoły: Nina Owczarek, Natalia Owczarek, Kornelia Wierzchowiska, Agata Bodanka, Anna Szymczak, Julia Bodzioch, Zuzanna Skrzypczak, Paulina Wojnowska, Emilia Nowak i Jakub Szymczak. Uczniowie Ci byli najaktywniejszymi uczestnikami kampanii, a podczas podsumowania otrzymali certyfikat uczestnictwa, drobne upominki oraz wzięli udział w aktywnościach sportowych. Wszystkim uczestnikom kampanii dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnej edycji AKTYWNA WIOSNA 2024.

aut.A.Garbaciek, J.Garbaciak