Szanowni Uczniowie i Rodzice!

Znamy wyniki głosowania w Budżecie Obywatelskim Częstochowy. Niekwestionowanym zwycięzcą okazało się „Centrum Nauki i Integracji międzypokoleniowej w Szkole Podstawowej nr 33 im. Marii Kownackiej w  Częstochowie”!!!

Yes, Yes, Yes!!!

Cieszymy się, że Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Dzielnicy Trzech Wieszczów. Gratuluję wnioskodawcy- p. Ewelinie Bodzioch Duczkowskiej- Przewodniczącej Rady Rodziców Szkoły,  projektu, bo jego przygotowanie wymagało przecież dużo pracy. Dziękuję za ten wielki  wysiłek moim Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom, Szanownym Rodzicom, Księdzu Proboszczowi Zdzisławowi Wójcikowi, wszystkim Głosującym,  dziękuję za wypowiedzenie się na temat potrzeb naszej Szkoły i wyposażenie jej w nowoczesna pracownię informatyczną .

Beata Zemła wraz z pracownikami Szkoły.