Wirtualna lekcja doradztwa zawodowego

12 maja chłopcy z klas siódmych uczestniczyli w lekcji on-line doradztwa zawodowego, poświęconej zawodom przyszłości – dekarz i technik dekarstwa. Podczas spotkania siódmoklasiści dowiedzieli się jak wygląda praca dekarza i jak zdobyć uprawnienia w tych zawodzie. Ciekawostką była informacja o organizowaniu Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy oraz konkursu EuroSkills, czyli międzynarodowych, cyklicznych wydarzeń, mających na celu promowanie umiejętności zawodowych. Prawdziwą atrakcją dla chłopców było wirtualne spotkanie ze znanymi sportowcami, m.in. Adamem Małyszem i Mariuszem Pudzianowskim oraz możliwość zadawania im pytań.

aut. I. Będkowska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content