Ogólnopolska akcja „Zaproś mnie na swoją lekcję”

W ramach ogólnopolskiej akcji „Zaproś mnie na swoją lekcję” 12 maja uczniowie klasy 8a uczestniczyli w bardzo ciekawych zajęciach, dotyczących twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Na zaproszenie pani Iwony Będkowskiej lekcję poprowadziła pani Anna Stasiak – nauczycielka języka polskiego z Bełchatowa, która w bardzo przystępny i interesujący sposób przybliżyła sylwetkę poety i pomogła zrozumieć jego utwory. Pani Ania przedstawiła przygotowaną przez siebie wspaniałą, barwną prezentacją w genially, którą zmotywowała wszystkich do pracy. Energia prowadzącej zajęcia, Jej sympatyczny uśmiech i wspaniały kontakt, jaki nawiązała z uczniami sprawiły, że „wyszli” oni z lekcji zachwyceni.

aut. I. Bedkowska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content