Nasze spotkanie z Urszulą Dudziak!

W piątek wieczorem, 6 września 2019 r., uczniowie klas ósmych naszej szkoły wraz z opiekunami p. Anną Roskosz i p. Iwoną Będkowską wzięli udział w spotkaniu z wokalistką o niespotykanej skali głosu i unikalnej technice wokalnej – Urszulą Dudziak. Spotkanie zostało zorganizowane w Ośrodku Kultury Filmowej – Kino Studyjne „Iluzja” w ramach miejskiej akcji „Aleje, tu się dzieje” i pokazało,  że  wokalistka jest również świetną  gawędziarką z niesamowitym poczuciem humoru i niezmierzonym optymizmem. Opowiadała różnorodne historie i anegdoty, które zawarła w swoich książkach: „Wyśpiewam Wam wszystko” i „Wyśpiewam Wam więcej”.
Wyszliśmy ze spotkania pod wielkim wrażeniem osobowości Urszuli Dudziak i z przesłaniem, że trzeba cieszyć się każdą chwilą.

aut. A. Roskosz

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content