Urodziny Marszałka Piłsudskiego

5 grudnia 2023 r. na placu Biegańskiego w Częstochowie odbyła się uroczystość z okazji urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele samorządu częstochowskiego: zastępca prezydenta Ryszard Stefaniak, przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Niesmaczny oraz radni. Swoich przedstawicieli podczas ceremonii miały także władze powiatowe i wojewódzkie, dyrekcje częstochowskich szkół służby mundurowe szkół ponadpodstawowych. Nasza szkołę wraz z pocztem sztandarowym reprezentowali uczniowie klas siódmych w składzie: Weronika Mielczarek, Wiktor Jabłoński Wosik Ewa oraz Wiktoria Stanierowska. Opiekę nad uczniami sprawował Andrzej Solski.

aut.A.Solski