Urodziny Marszałka Piłsudskiego

5 grudnia 2023 r. na placu Biegańskiego w Częstochowie odbyła się uroczystość z okazji urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele samorządu częstochowskiego: zastępca prezydenta Ryszard Stefaniak, przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Niesmaczny oraz radni. Swoich przedstawicieli podczas ceremonii miały także władze powiatowe i wojewódzkie, dyrekcje częstochowskich szkół służby mundurowe szkół ponadpodstawowych. Nasza szkołę wraz z pocztem sztandarowym reprezentowali uczniowie klas siódmych w składzie: Weronika Mielczarek, Wiktor Jabłoński Wosik Ewa oraz Wiktoria Stanierowska. Opiekę nad uczniami sprawował Andrzej Solski.

aut.A.Solski

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content