Misiowe zabawy w klasach 1-3

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniowie klasy 1-3 wzięli udział zabawach i konkursach związanych z misiami. W klasie 1a uczniowie wykonali piękne maski misiów, prezentowali swoje misie na forum klasy, poznali historię powstania tego święta. Drugoklasiści 2a z zaciekawieniem oglądali film edukacyjny pt. „Historia pluszowego misia”, robili misiowe opaski i stworzyli galerię misiów. Podobnie jak uczniowie 3b wykonali swoje misie w bardzo nietypowy sposób: rzucając kostką losowali poszczególne elementy, z których należało namalować misia. To świetny sposób na integrację grupy, spędzenie czasu w twórczy sposób i stworzenie niezapomnianych wrażeń. Zmieniają się czasy, dzieci dorośleją, a pluszowy miś niezmiennie jest symbolem beztroskiego dzieciństwa.  

aut. Z.Kamińska, M.Łopacińska, M.Iwińska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content