Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości

Z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w piątek 10 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Wydarzenie to rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu Polski, a następnie uczniowie z klas 2-8 przypomnieli historię narodu polskiego i jego dążenia do odzyskania niepodległości. W trakcie uroczystości można było usłyszeć przepiękne utwory muzyczne oraz wiersze o tematyce patriotycznej, a także podziwiać niesamowitą grę aktorską naszych uczniów. Na zakończenie akademii dzieci z klas drugich zaprezentowały radosną pieśń patriotyczną „Przybyli ułani pod okienko”. Organizatorami tego wydarzenia byli: Agnieszka Surlej, Agnieszka Garbaciak, Jarosław Garbaciak, Zdzisława Kamińska, Aneta Kluźniak Buchaniec, Emilia Ciosek-Szczęsna. Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy byli zaangażowani w przygotowanie tego podniosłego wydarzenia.