Wspaniali uczniowie, poprzez swój udział w uroczystości Święta Niepodległości w szkole i w Kościele pw. Matki Boskiej Zwycięskiej dowiedli, że znają przeszłość swojej Ojczyzny, a ich piękna patriotyczna postawa wynika z naturalnej potrzeby i stanowi powód do dumy. Składamy serdeczne podziękowania wspaniałym młodym artystom, którzy z wyczuciem, entuzjazmem, aranżacją, słowami poetów opowiedzieli o historii Polski w bardzo wzruszający sposób.

Szanowni Rodzice przyjmijcie gratulacje dla talentów Waszych dzieci i moc podziękowań za ogromne zaangażowanie w przygotowanie strojów, rekwizytów, a najbardziej za Waszą obecność we wspólnym przeżywaniu niepodległościowej uroczystości.

Podziękowania kierujemy również do organizatorów wspaniałej uroczystości (Agnieszka Surlej, Agnieszka Garbaciak, Jarosław Garbaciak, Zdzisława Kamińska, Aneta Kluźniak Buchaniec, Emilia Ciosek-Szczęsna, Sebastian Panowicz, ks. Paweł Lehmann), która była dla nas zaszczytem wspólnego celebrowania Narodowego Święta Niepodległości. Dziękujemy p. wizytator Kuratorium Oświaty Delegatury w Częstochowie -Władysławie Tkaczyk, Czcigodnemu Ks. Proboszczowi Zdzisławowi Wójcikowi i wszystkim Gościom za patriotyczne świadectwo uczestnictwa i uświetnienie 105 urodzin „Niepodległej” z Nami.

Dyrektor szkoły- Bata Zemła