Uroczyste Pasowanie Pierwszoklasistów

Szanowni Państwo,  

Przyjmijcie wyrazy wdzięczności i radości za Waszą obecność i udział w wyjątkowej uroczystości ślubowania uczniów szkoły.  

Drodzy Pierwszoklasiści! Witam  Was w społeczności uczniów Szkoły Podstawowej nr 33 im. Marii Kownackiej w Częstochowie. Jestem przekonana, że każdy dzień spędzony z Nami będzie dla Was interesującą podróżą, podczas której poznacie nowe wiadomości, ciekawe postacie, nawiążecie przyjaźnie. Bądźcie zdobywcami, poszukiwaczami, podróżnikami. 

Szanowni Goście, Drodzy Rodzice!  

Jesteśmy wdzięczni za to, że zaufaliście Naszej szkole, w której naszymi sukcesami są sukcesy Waszych dzieci.Dążymy do integracji Naszej społeczności,  poprzez organizację uroczystości szkolnych i patriotycznych, opartych na wartościach ważnych w życiu człowieka, Polaka, Europejczyka, obywatela świata, mieszkańca Ziemi.Niezmiernie ważna dla Nas, jest wzajemna współpraca, oparta na rozmowie, krytycznej, ale konstruktywnej informacji zwrotnej i skuteczne współdziałanie, wpływająca na  efektywne zmiany w wyglądzie i organizacji Naszej szkoły. Z otwartością zapraszam do współdziałania w kolejnym roku szkolnym 2023/2024 

Szanowne Grono Pedagogiczne, Nauczyciele w klasach 1-3! 

Macie do spełnienia niezwykle ważne zadanie. Jesteście nie tylko Pedagogami przekazującymi wiedzę. Zastępujecie, tu, w szkole Mamę i Tatę, Wyrażam wdzięczność za zaangażowanie i organizację przyjaznego otoczenia szkoły, za każdą chwilę opieki, wsparcia małego człowieka dla Pani Marzeny Łopacińskiej, Małgorzaty Mazur, Eweliny Mraz, Karoliny Parzeniewskiej.   

Dyrektor Szkoły- Beata Zemła