Najpiękniejsze kundelki wybrane

23 pażdziernika 2023r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Samorząd Uczniowski pt. „Najpiękniejszy kundelek na świecie”. I miejsce zajęła Barbara Ociepa z klasy 3a II miejsce zajęła Aleksandra Szwarc z klasy 1a III miejsce zajął Gabriel Orłowski z klasy 1a. Wyróżnienia w konkursie otrzymali Zuzanna Struska z klasy 3a oraz Aleksander Kozerawski z klasy 1a. Zwycięzcy zostali wyróżnieni pamiątkowymi dyplomami, a także otrzymali drobne nagrody. Wszystkim biorącym udział w konkursie, serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Wygrane prace można zobaczyć na gazetce Samorządu Uczniowskiego.

aut.K.Krauze