Audycja z okazji Dnia Chłopaka – 30 września 2021

Samorząd Uczniowski przygotował audycję z okazji Dnia Chłopaka, którą wyemitowano 30 września. Przez szkolny radiowęzeł przedstawiciele samorządu przypomnieli bieżące wydarzenia z życia szkoły. Szczególnie miniony tydzień obfitował w osiągnięcia sportowe. Uczniowie współzawodniczyli w Aktywnej Wiośnie, Złotej Mili Częstochowy i Festiwalu Sztafet. Jednak głównym tematem tego dnia były obchody Dnia Chłopaka. Było trochę historii na temat tego święta w różnych krajach. Koleżanki przekazały życzenia dla wszystkich chłopców z naszej szkoły. Nie zabrakło też indywidualnych dedykacji dla kolegów od koleżanek z klasy.

aut. Samorząd Uczniowski
wersja tekstowa audycji (plik do pobrania)