Walentynki w naszej szkole

W dniach 14-15 lutego w naszej szkole zapanował romantyczny klimat. Uczniowie oraz nauczyciele ubrali się w kolory miłości, szkolne korytarze przystroiły dekoracje walentynkowe, funkcjonowała także poczta walentynkowa. 15 lutego Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wraz z paniami Iwoną Będkowską oraz Martą Kaliszuk zorganizowali integracyjną grę korytarzową, w której uczestniczyli uczniowie klas 4-6. Ich zadaniem było rozwiązanie zadań z czterech przedmiotów: j. polskiego, matematyki, biologii oraz j. angielskiego. Równocześnie wszystkie klasy naszej szkoły rywalizowały w konkursie na najładniej przystrojone drzwi walentynkowe. Rywalizacja była niezwykle zaciekła, a jury miało nie łatwe zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Wygrani zostali podzieleni na dwie kategorie: klasy I-III oraz klasy IV-VIII. Wygrani w pierwszej kategorii: I miejsce – III a II miejsce – II b III miejsce – II a Wygrani w drugiej kategorii: I miejsce – VI a II miejsce – VII a III miejsce – VIII b Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnych konkursów!

aut.opiekunowie Samorządu Uczniowskiego