2 czerwca odbył się w naszej szkole VIII Festiwal Talentów. Na szkolnej scenie młodzi artyści zaprezentowali swoje niezwykłe talenty (wokalne, taneczne, sportowe). Atmosfera podczas konkursu była wyśmienita. Wszyscy występujący zdobyli uznanie jury oraz zgromadzonej publiczności i zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wrażenia z konkursu zostaną z nami na długo. Dziękujemy uczniom za przedstawienie swoich pasji, gdyż odkrywanie talentów to niezwykle ciekawa przygoda.

Laureatów przeglądu szkolnych talentów wyłoniło jury w składzie: p. wicedyrektor Justyna Bartosik, p. Marta Kaliszuk i p. przedstawiciel wydawnictwa edukacyjnego Nowa Era p. Ewelina Bugaj.

I miejsce – Judyta Domańska, Laura Łuszczyńska – piosenka „Solo”

II miejsce – Amelia Bednarek, Karina Domańska, Nela Knapczyk – piosenka „Nic dwa razy się nie zdarza”

III miejsce – Milena Klimas, Dagmara Rełkowska, Kornelia Wierzchowska – piosenka „Flowers”

Klasy IV – VII

I miejsce – Urszula Ociepa – piosenka „Dance Monkey”

II miejsce – Emilia Zgrzebna – piosenka „Evidemment”

III miejsce – Julia Bodzioch, Lena Kaliszuk – piosenka „Marcepan”

III miejsce – Inga Bodziachowska, Sandra Kamińska – piosenka „Etc”

Jesteśmy wdzięczni i bardzo dziękujemy wydawnictwu Nowa Era za wsparcie.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za odwagę, a zwycięzcom gratulujemy!

Turniej Talentów zorganizowały p. Ewa Duchnik – Dywan i p. Kamila Pyrkosz