Nasza szkoła ciągle się rozwija!

Tuż przed feriami, 13 stycznia 2023r. Szkoła Podstawowa nr 33 zakończyła Wojewódzki Projekt „Szkolne Inkubatory Ekologiczne”. W związku z tym zostało otwarte patio sensoryczno-ekologiczne, Pani dyrektor Beata Zemła wraz z przedstawicielką programu z Katowic –panią Martą  Imiełczyk, uroczyście przecięły wstęgę i oficjalnie oddały patio do użytku społeczności szkolnej. Pomysłodawczynią przedsięwzięcia była p. Agnieszka Klimecka, a koordynatorem -p. Marzena Łopacińska. Uczennice klasy 8c : Oliwia Cichecka, Karmen Karna i Alicja Ślęzak przeprowadziły szkolenie pt. „Jak dbać o nasze patio?”. Wielkie Gratulacje dla naszej szkoły!