Jak karnawał – to zabawa!

Czwartek w naszej szkole upłynął pod znakiem dobrej zabawy. Rano uczniowie klas 1-3 wspaniale się bawili podczas balu przebierańców. Były zabawy z animatorem, pyszne przekąski i dużo dobrej muzyki. Dziękujemy dzieciom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów i słodkiego poczęstunku.

Po południu odbyła się dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas 4-8. Tu także nie zabrakło pięknych strojów, wspólnych tańców oraz dobrej zabawy. Uczniowie, mieli możliwość skorzystania z przygotowanej kawiarenki, a także udziału w kilku zabawach. W trakcie dyskoteki wybierany był król i królowa balu, jednak z uwagi na niewielu przedstawicieli płci męskiej, jury zdecydowało o wyborze dwóch królowych. Pierwszą z nich została Emilka Zgrzebna z klasy 7a, natomiast drugą królową została Inga Bodziachowska z klasy 4a. Wszystkim obecnym dziękujemy za świetną zabawę i zaangażowanie!

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content