Dzień Europy

Dzień Europy w Szkole Podstawowej 33 obchodzony był w dniu 20.05.2022r. Uczniowie klas IV-VIII przygotowali  pełne atrakcji stacje tematyczne. Pokazali na nich różnorodność kulturową krajów Unii Europejskiej. Klasa 4 a zaprosiła do degustacji tradycyjnych potraw włoskich, klasa 7c do podróży po słonecznej Walencji, z 7b  odwiedziliśmy Londyn, a z 7d byliśmy w Bawarii. Klasa 5a zaprezentowała modę Paryża i wystawę słynnych dzieł najwybitniejszych europejskich artystów, 5b oferowała grecki odpoczynek, natomiast 4b prezentowała belgijską dyplomację. Klasa 6a  prezentowała Naszą piękną Polskę, a uczniowie klas  8-ych zachęcili do ruchu w rytm narodowego poloneza. Tę piękną imprezę przygotowali uczniowie klas, przy wsparciu swoich wychowawców  pod opieką organizatorów- p. Joanny Wojtysiak, p. Grażyny Markowskiej, p. Beaty Putowskiej, p. Magdaleny Kurleto

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content