Jasełka

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było i w tym roku. Uczniowie klas: 2a, 3a, 3b,1a pod opieką p. Joanny Ginalskiej, p. Marzeny Łopacińskiej, p. Zdzisławy Kamińskiej, p. Anety Kluźniak-Buchaniec, p. Małgorzaty Górskiej, p. Bartłomieja Olszewskiego mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych – aktorskich, wokalnych i muzycznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych przez wspaniałych rodziców kostiumach występujące dzieci, wprowadziły zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój w parafii p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej .Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i czas poświęcony na próby – opłacił się. Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte przez zgromadzonych i nagrodzone gromkimi brawami.