Wielkanoc z Siostrą Mileną

Po raz kolejny uczniowie klasy 5b pod opieką pani Anny Osiewacz i p. Katarzyny Krauze wzięły udział w akcji zorganizowanej przez Siostrę Milenę ze Zgromadzenia Sióstr św. Józefa. Jak na Wielkanoc przystało, dekorowaliśmy na Placu Biegańskiego wiosenne gałązki ozdobami nawiązującymi do tych Świąt: jajeczkami, kwiatami, kurczaczkami i zajączkami. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele władz miasta- p. Ryszard Stefaniak- zastępca prezydenta Częstochowy, p. Rafał Piotrowski – naczelnik Wydziału Edukacji oraz ksiądz biskup Andrzej Przybylski. Miłym akcentem muzycznym był występ młodzieży z Jasnogórskiej Publicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I-go Stopnia oraz uczniów z Ukrainy. Oby wiosna przyniosła nam oprócz zieleni również radość i pokój u naszych Sąsiadów.