Bardzo dziękujemy Pierwszoklasistom, którzy hojnie ofiarowali swoje prace, pierwszy raz grając z Orkiestrą w naszej szkole. Dziękujemy za wyjątkowe dzieła szósto- i siódmoklasistom. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Wszystkich Licytujących. Dzięki Wam wszystkim w tak krótkim czasie udało się wspomóc podopiecznych Fundacji WOŚP kwotą ponad trzystu złotych.
Dziękujemy także p. Marzenie Łopacińskiej, która zaaranżowała miejsce na głównym holu w którym można odebrać wylicytowane ozdoby. Dzieła zamówione przez osoby spoza Częstochowy, będą wysyłane po przekazaniu wpłat przez licytujących na rzecz WOŚP, najprawdopodobniej dopiero po Świętach.

SU PTAKU

Stoisko z pracami uczniów przeznaczonymi do licytacji na rzecz 29 Finału. Trzy prace uczniów klas szóstych, gliniane zawieszki na choinkę z reliefem.
Skip to content