Akcja charytatywna dla Domu Samotnych Kobiet

Lista Naszych Darczyńców, Rodziców szkoły, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie, pomoc na rzecz potrzebujących.

Państwa pomoc to dla nas sygnał, który daje nam poczucie wielkiej solidarności społecznej, ale przede wszystkim szacunku i życzliwości do naszej pracy. Za każdą, nieocenioną pomoc bardzo dziękujemy.Bardzo serdecznie i szczerze dziękujemy!

1. Akcja charytatywna Święty Mikołaj na Kresach – wszyscy rodzice uczniów klasy Ia

2. Akcja nr1 na rzecz Domu Samotnej Matki :zbiórka ubranek, środków higienicznych, książek i zabawek dla najmłodszych: Państwo Martyna i Dariusz Cicheccy, Pani Alina Klimas, Pani Patrycja Florczyk, Pani Paulina Wierzchowska, Pani Marta Mielczarek, Pani Bożena Owczarek, Pani Aneta Kasprzyk, Pani Patrycja Knapczyk, Pani Joanna Ginalska

3. Akcja nr 2 na rzecz Domu Samotnej Matki w Częstochowie z okazji świętego Mikołaja: zbiórka zabawek, środków higieny, książek i słodyczy: wszyscy rodzice uczniów klasy Ia ,a szczególnie: Państwo Martyna i Dariusz Cicheccy, Pani Alina Klimas, Państwo Anita i Marcin Góra, Pani Paulina Wierzchowska, Pani Marta Mielczarek, Pani Bożena Owczarek, Pani Magdalena Grabowska, Pani Aneta Kasprzyk, Państwo Izabela i Michał Rełkowscy.

4. Akcja charytatywna nr 3 na rzecz Domu Samotnych Kobiet i Domu Samotnych Matek w Częstochowie z okazji świąt Bożego Narodzenia: środki czystości, ciasteczka, herbata, kawa, ubrania dla dzieci i dorosłych, pościel, darowizna 200zł.Pani Dagmara Bednarek, Państwo Martyna i Dariusz Cicheccy, Pani Angelika Dylewska, Pani Ewelina Bodzioch-Duczkowska, Pani Patrycja Florczyk, Pani Alina Klimas, Państwo Anita i Marcin Góra, Pani Paulina Wierzchowska, Pani Marta Mielczarek, Pani Bożena Owczarek, Pani Magdalena Grabowska, Pani Aneta Kasprzyk, Pani Monika Wrona-Małolepsza, Państwo Izabela i Michał Rełkowscy, Państwo Anna i Krzysztof Pilarscy, Pani Katarzyna Kutak, Pani Justyna Bartosik.

5. Akcja charytatywna -licytacja na rzecz WOŚP: wykonanie przez Panią Paulinę Stępień oraz uczniów klas 1a, 6c, 6d i 7c ozdób świątecznych, aktywny udział Rodziców i ich Rodzin w licytacji: Pani Dagmara Bednarek, Państwo Martyna i Dariusz Cicheccy, Pani Angelika Dylewska, Pani Ewelina Bodzioch- Duczkowska, Pani Patrycja Florczyk, Pani Alina Klimas, Państwo Anita i Marcin Góra, Pani Paulina Wierzchowska, Pani Marta Mielczarek, Pani Bożena Owczarek, Pani Magdalena Grabowska, Pani Aneta Kasprzyk, Pani Monika Wrona- Małolepsza, Państwo Izabela i Michał Rełkowscy, Państwo Anna i Krzysztof Pilarscy Pani Monika Łuszczyńska, Pani Marlena Mędrek, Pan Marek Jelonek (organizatorki akcji – opiekunki SU PTAKU Panie Agnieszka Klimecka i Marzena Łopacińska).

6. Pozyskanie 600 zł na rzecz ucznia naszej szkoły z okazji świąt Bożego Narodzenia: Pani dyr. Agnieszka Freliga wraz z zespołem pracowników PKO Bank Polski w Częstochowie, Oddział przy ul. Wieluńskiej

7. Aktywny udział uczniów w Projekcie Edukacyjnym MEN „Razem na Święta”- wykonanie kart świątecznych dla sąsiadów- wszyscy rodzice uczniów klasy Ia

W dniu 22 grudnia 2020 r. została zakończona szkolna akcja charytatywna z okazji świąt Bożego Narodzenia zorganizowana przez p. Marzenę Łopacińską. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Rodzicom i Uczniom klasy 1a oraz Łukaszowi Kutakowi i Szymonowi Małolepszemu z klasy 3b za przekazanie wspaniałych darów: spożywczych, chemicznych, odzieży i kwoty 200zł dla Domu Samotnych Kobiet w Częstochowie, jak również Domu Samotnej Matki w Częstochowie.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content