Akcja charytatywna MEN Razem na Święta

W dniu dnia 23 grudnia 2020 r. w ramach akcji charytatywnej MEN „Razem na Święta” uczniowie klasy IVa wraz z rodzicami pod czujnym
okiem wychowawczyni Elżbiety Barteckiej zakończyli zbiórkę darów dla schroniska zwierząt. Uczniowie wraz z rodzicami z wielkim sercem i zaangażowaniem włączyli się w tą szlachetną akcję. Były to : duże ilości karmy dla psów i kotów, koce. Dary te zostały zawiezione do „Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt ” w Częstochowie. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Rodzicom i Uczniom klasy 4a .

aut. Elżbieta Bartecka

W świątecznej zbiórce karmy dla zwierząt bezdomnych uczestniczyli uczniowie z klasy 6c i 5a. Dzieci wykazały się dużą wrażliwością na potrzeby czworonogów. Dzięki ofiarności rodziców dzieci, udało się zgromadzić i przekazać do schroniska dużą ilość suchej karmy i smakołyków dla psów i kotów. Wszyscy byliśmy zadowoleni z efektów akcji i na pewno nie zostawimy naszych czworonogów w następnym roku. Dary zostały dostarczone zwierzętom schroniska 21 grudnia.

aut. Ewa Duchnik-Dywan i Alina Kroszowska

zdjecie120012021