Tydzień dla Przyszłości

Tym razem w piątek tydzień się nie skończy, a nawet dopiero się zacznie. Mowa o Tygodniu dla Przyszłości, który rozpoczyna się ogólnoświatowym strajkiem dla klimatu już w najbliższy piątek. Z tej okazji, podczas zajęć z wychowawcą wszyscy wysłuchali audycji przygotowanej przez Spółdzielnię Uczniowską PTAKU. Po audycji w każdej klasie od 4 do 8 grupa uczniów opracowywała plakat ilustrujący poruszane problemy. Wystawa plakatów będzie stanowić tło dla jesiennej spiżarni otwartej w najbliższą sobotę. Wszyscy dowiedzą się, ze nawet uczniowie szkoły podstawowej są żywo zainteresowani przyszłością życia na Ziemi!

Od pewnego czasu na naszej stronie pojawiło się ogłoszenie, że jesteśmy gotowi do globalnego strajku, w piątek widok strony na pewno zaskoczy kilka osób 😉

w imieniu PTAKU opiekun