PTAKU numer 1 w Polsce!

Krajowa Rada Spółdzielcza oraz Fundacja Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej corocznie organizują ogólnopolski konkurs o Puchar Krajowej Rady Spółdzielczej na najlepiej pracującą spółdzielnię uczniowską w kraju.
Jury w swojej ocenie uwzględnia m.in. różnorodność prowadzonych działań, uspółdzielczenie, propagowanie idei spółdzielczości w środowisku szkolnym, a także współpracę z innymi organizacjami szkolnymi oraz lokalną społecznością. Dodatkowo oceniane są również wyniki działalności gospodarczo-finansowej.
W sobotę, podczas Sejmiku Spółdzielni Uczniowskich, prezes Iga Surlej odebrała w imieniu PTAKU puchar za zajęcie I miejsca w Polsce w kategorii spółdzielni działających nie dłużej niż 3 lata.

zanim ukażą się zdjęcia z gali zrobione przez profesjonalistów, kilka naszych fotek
A oto podsumowanie pracy PTAKU, które prezentowały przedstawicielki spółdzielni podczas sejmiku.

prez_PTAKU-skompresowany

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content