Rozpoczęcie roku szkolnego

Drodzy Rodzice! Drodzy Uczniowie!
Gdy we wrześniu 2019 rozpoczynaliśmy rok szkolny, nie przypuszczaliśmy, że postawi on przed nami tak wiele wyzwań. Pandemia COVID 19 była niezwykłą próbą, która wymagała od nas pokory, cierpliwości, siły, przewartościowania potrzeb i odwagi. Szczęśliwie dziś możemy stwierdzić, że nauczanie online w SP33 w tym czasie to sukces, do którego przyczynili się nauczyciele, wychowawcy klas, dyrektorzy, a przede wszystkim Wy kochani uczniowie i wspaniali rodzice. Chcemy podziękować Wam za ostatni czas i zapewnić, że bezustannie pracujemy, tworząc najlepsze warunki do twórczej pracy i rozwoju. Dziękujemy, że byliście i jesteście z nami, za Waszą obecność, wsparcie, zaufanie, które w mijających miesiącach było dla nas szczególnie ważne. Bez Was nie dalibyśmy rady. Dzisiaj podczas rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 witają Was wychowawcy, nauczyciele, dyrektorzy, pracownicy szkoły, którzy życzą wytrwałości w realizowaniu swoich postanowień, konsekwentnego dążenia do celu oraz pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze i efektywne działania. W sposób szczególny zwróćmy uwagę na odpowiedzialne zachowanie w związku z panującą pandemią. Proszę wszystkich, abyśmy przestrzegali obowiązujących w szkole zasad i procedur bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że od stopnia naszej odpowiedzialności zależeć będzie nasze zdrowie. Szczęśliwego i zdrowego roku szkolnego.