Kolejny konkurs, który zakończył się wieloma sukcesami uczniów, nosił tytuł: „Zima piękna i bezpieczna”. Odbił się szerokim echem nie tylko w naszej szkole, chociaż była jej organizatorem. Wpłynęło wiele interesujących i nowatorskich prac również z innych placówek edukacyjnych. Uczniowie biorący udział w konkursie korzystali z różnych technik plastycznych, nie tylko podstawowych, znanych wszystkim, ale także niestandardowych i zaawansowanych. Jury miało nie lada wyzwanie wyłonić najciekawsze prace.

Oto zwycięzcy:

 1. w kategorii klas pierwszych:

 • I miejsce – Piotr Grabowski (1a), Karina Świrk (1b)

 • II miejsce – Alicja Szczęsna (1b)

 • III miejsce – Zuzanna Florczyk (1a)

 • wyróżnienie – Antoni Cichecki (1a), Adam Błaszczyk (1b)

 1. w kategorii klas drugich:

 • I miejsce – Julia Bodzioch (2a), Magdalena Wojtal (2b)

 • I miejsce – Sandra Kamińska (2a), Jakub Ligudziński (2b)

 • III miejsce – Agata Bodanka (2a), Beniamin Gasek (2b)

 1. w kategorii klas trzecich:

 • I miejsce – Wiktoria Wilk (3b)

 • II miejsce Paweł Witeszczak (2a)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

aut. Z. Kamińska

Skip to content