Zamknięcie szkoły

Zarządzenie nr 34/2020

Premier poinformował,

że wszystkie placówki oświatowe i szkoły wyższe będą zamknięte od poniedziałku do świąt (aktualizacja 21.03).

 Od jutra te placówki będą niedostępne dla procesu edukacyjnego, jednak ze względu na to, że niektórym rodzicom może być trudno zorganizować opiekę tak szybko, z  dnia na dzień, to w dniu jutrzejszym(12.03.2020) i w piątek(13.03.2020) placówki będą otwarte

 W klasach nauczyciele będą mogli pilnować niejako dzieci, po to, by umożliwić logistykę, od strony praktycznej zorganizowanie opieki nad dziećmi.

Najlepszym wyjściem dla naszych dzieci jest niewychodzenie z domu, ponieważ dzieci w bardzo łatwy sposób mogą zarażać innych. To zachowanie bardzo odpowiedzialne, ponieważ dzieci w sposób nieświadomy mogą zarazić.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content