Szanowni Rodzice!

Bardzo dziękujemy za włączenie się do WIELKANOCNEGO FESTIWALU, który odbył się w naszej szkole w dniach 29 marca – 13 kwietnia 2022r. Wszystkie wielkanocne ozdoby, pisanki, kraszanki, palmy, stroiki i słodkości cieszyły się ogromnym powodzeniem i uznaniem nabywców. Pomysły wykonania kartek świątecznych, stroików, zajączków, jajeczek, przeszły nasze wyobrażenia. W imieniu Rady Rodziców, dzieci i pracowników szkoły, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie ozdób, słodkości oraz pracę podczas świątecznego kiermaszu. Dzięki Waszej aktywności kiermasz przygotowany był perfekcyjnie. Podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie.

Dziękujemy!

Dyrekcja, Nauczyciele i cała Społeczność Szkoły Podstawowej nr 33