W naszej szkole zorganizowano konkurs dla klas I – VIII Złóż życzenia Marszałkowi. Konkurs został przeprowadzony w ramach projektu Szkoła Niepodległej, w którym bierzemy udział.

Uczniowie wykonali kartki z życzeniami urodzinowymi dla Marszałka Józefa Piłsudskiego. Trzeba zaznaczyć, że wykazali się nie lada pomysłowością
i kreatywnością. Na urodzinowych pocztówkach pojawiły się symbole narodowe, wizerunek Kasztanki – ulubionej klaczy Marszałka oraz tradycyjnie kwiaty – nie tylko namalowane, ale i suszone. Życzenia i podziękowania dla Jubilata były wzruszające, płynące prosto z serca. Młodzież dziękowała za to, że żyjemy w wolnej Polsce. Wyraziła swój podziw dla Marszałka.

Do konkursu zgłoszono 55 pocztówek, co pokazało wielkie zaangażowanie uczniów. Komisja konkursowa (p. Anna Roskosz i p. Ewa Duchnik – Dywan) nagrodziła prace następujących osób:

I miejsce ex aequo:

Patryk Joński, kl. 7b
Zuzanna Misiukiewicz, kl. 8a
Iga Surlej, kl. 5c

II miejsce ex aequo:

Klaudia Kmiecik, kl. 7a
Karolina Śpiewak, kl. 5a
Rafał Woźniak, kl. 6b

III miejsce ex aequo:

Julita Błaszczak, kl. 6b
Emil Wrzalik, kl. 4a

wyróżnienie: Nikola Kasprzak, kl. 6b

Gratulujemy pomysłowości!

Nagrodzone prace zostaną wysłane do Muzeum w Sulejówku.
Konkurs zorganizowały: p. Anna Roskosz i p. Ewa Duchnik – Dywan.

Aby zobaczyć prace, kliknij na miniaturkę