W naszej szkole odbyła się piękna uroczystość dla Babć i Dziadków zorganizowana z okazji Ich święta . W uroczystości wystąpiły dzieci  z klas 1, 2, 3. Na początku pani dyrektor Beata Zemła w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej przywitała Szanownych Gości oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta  : ,,Kochani Państwo- Babcie i Dziadkowie  życzę Wam długich lat życia wypełnionych zdrowiem, radością oraz szacunkiem, życzliwością i miłością najbliższych. Niech samotność omija Państwa szerokim łukiem, a zdobyte doświadczenie i życiowa mądrość służy innym”. Następnie wszystkie występujące dzieci z wielkim przejęciem recytowały wzruszające teksty bajki– Smoczej Jamy, tańczyły i śpiewały.  Na zakończenie wszyscy uczniowie  złożyli przybyłym Gościom życzenia i wręczyli wzruszonym prezenty – piernikowe serduszka. 

Skip to content