Integracyjny wyjazd wolontariuszy

W piątek 27 października wolontariuszki z klasy 8 wzięły udział w integracji polsko – ukraińskiej. Uczennice Zuzia Chudy, Nikola Malińska, Julia Malińska i Julia Kopka, pod opieką p. Katarzyny Niedzielskiej, odwiedziły wspólnie z naszymi wschodnimi sąsiadami Warszawę. Oto krótka relacja z tego wyjazdu”: „Podczas spaceru po starym mieście przypomnieliśmy sobie historię zniszczenia oraz odbudowy miasta po II wojnie światowej. Po pysznym obiedzie wzięliśmy udział w zwiedzaniu siedziby zespołu Mazowsze w Otrębusach. Podczas wspólnych warsztatów poznaliśmy tajniki niezwykłej sztuki wycinania z papieru. Udało nam się nawet tworzyć leluje, czyli typowe kurpiowskie, symetryczne wycinanki”.

aut.K.Niedzielska

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content