Zbiórka z Caritas na Wielkanoc

Szkolne koło Caritas wraz z opiekunami: p. Marzeną Łopacińską i p. Joanną Ginalską składa ogromne podziękowanie uczniom klasy 1a i ich Rodzicom : p. Patrycji Florczyk, p. Alinie Klimas, p. Paulinie Wierzchowskiej, p. Bożenie Owczarek, p. Dagmarze Bednarek. p. Marcie Mielczarek, p. Martynie Cicheckiej, p. Angelice Dylewskiej, p. Anecie Kasprzyk oraz Paulinie Wojnowskiej z klasy 3a, Oliwii Cicheckiej z klasy 6c za piękny dar serca dla Domu Samotnych Kobiet i Domu Samotnej Matki w Częstochowie. Dzięki wielkoduszności i wrażliwości Ofiarodawców zostały przekazane: środki higieny, ręczniki, kołdry, poduszki, ręczniki,pościel, odzież i zabawki.

aut. M.Łopacińska