31 maja w Ratuszu Miejskim odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Literacko-Multimedialnego „Bohaterowie są wśród nas”, zorganizowanego przez Posła Zdzisława Wolskiego we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy Troje naszych uczniów uzyskało tytuł laureata w kategorii literackiej, zajmując I miejsce- Anna Szymczak, II miejsce-Mikołaj Szein oraz wyróżnienie- Lena Kaliszuk. Nagrodzone prace konkursowe uczniowie wykonali pod kierunkiem pani Iwony Będkowskiej. Nasza szkoła została również nagrodzona w kategorii grupowej, jako jedna z trzech szkół w Częstochowie. Nagrodą dla uczestników konkursu był wyjazd do Warszawy i zwiedzanie budynku Sejmu RP. Brawo dla naszych uczniów!