Brawo dla LAUREATA !!!

Serdeczne gratulacje należą się Konradowi Karczewskiemu, uczniowi klasy 8d, który z rąk Śląskiej Kurator Oświaty – p. Urszuli Bauer -odebrał dyplom za ponadprzeciętne umiejętności i wiedzę wykraczającą poza szkolny program nauczania języka angielskiego. Uzyskany przez Konrada tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2022/2023 jest dla nas powodem wielkiej dumy i fascynacji poziomem Jego wiedzy. Wynik ten obrazuje również merytoryczną pracę i motywację ze strony nauczyciela – p.Grażyny Markowskiej-Gonzalez oraz wielkie wsparcie i miłość Rodziców.

Z serdecznymi gratulacjami

Dyrektor i Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 33