Pan Prezydent, podczas wyjątkowego spotkania z uczniami klasy 3a i 3b , przygotował biało-czerwone kotyliony – symbol dumy z polskich barw narodowych oraz radosnych obchodów Święta Niepodległości. Prezydent zachęcał, aby Polacy nosząc i przygotowując kotyliony dali wyraz temu, że patriotyzm, barwy narodowe mogą być źródłem radości i dumy, razem będziemy je nosili, aby podkreślać, że  Święto Niepodległości chcemy obchodzić razem ze sobą.

Wspólnie przygotowaliśmy biało-czerwone kotyliony, które już po raz kolejny staną się w tym roku symbolicznym elementem radosnych, podkreślających dumę z  polskiej historii, obchodów 11 listopada 2019 r.

Kotyliony, sposób ich wykonania, doskonała organizacja spotkania były udziałem Pani Marzeny Łopacińskiej i Doroty Salwy. Dekoracje uświetniające uroczystość zaaranżowały Panie: Marzena Marchewka, Iwona Będkowska, Marta Kaliszuk. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie uroczystości inaugurującej obchody Święta Niepodległości 2019 r.w naszej szkole.

A tu galeria zdjęć, klik

Skip to content