Jasełka w kościele

Nasi Uczniowie-Młodzi aktorzy przybliżyli historię narodzin Bożej Dzieciny, przeplatając ją kolędami śpiewanymi wspólnie z licznie zebranymi parafianami w  Kościele pw. Matki Boskiej Zwycięskiej. Widzowie oglądając przedstawienie mogli przenieść się w  atmosferę panującą w Betlejem. Była Maryja z Józefem, pasterze, anioły, Trzej Królowie, Mikołajki, piękny chór, Dziewczynka z zapałkami a także inne postaci wprowadziły zgromadzonych w cudowny świat przeżyć do, którego zaprosił nasz konferansjer Maksymilian. Dziękujemy wspaniałej widowni, która przyjęła młodych artystów w tak ciepły sposób i swoje uznanie wyraziła gromkimi brawami. Na zakończenie serdeczne podziękowanie za piękne przedstawienie i wzruszające przeżycia złożył młodym artystom i ich opiekunom Ksiądz Proboszcz Zdzisław Wójcik i dyrektor szkoły Beata Zemła.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content