Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Wierzę, że okres wypoczynku upłynął w miłej atmosferze i dał nowe pokłady sił oraz gotowość do realizacji wyzwań, które stają przed nami. Drodzy Uczniowie! Życzę Wam, aby rozpoczynający się rok nauki obfitował w ciekawe doświadczenia, wzbogacił w  wiedzę i umiejętności. Niech ten rok szkolny przyniesie Wam same sukcesy. Drodzy Rodzice! Jesteście bardzo ważną częścią społeczności szkolnej, najważniejszymi partnerami szkoły, niech Wasze wsparcie będzie  niezwykłym elementem sukcesu edukacyjnego i wychowawczego Waszych dzieci i naszej szkoły. W naszej szkole podejmujemy wiele działań składających się na wizerunek szkoły ,twórczej, otwartej i dającej możliwości rozwoju. Zwracam się do Was o wsparcie w głosowaniu na nasze kolejne zadanie 195 – centrum nauki i integracji międzypokoleniowej od 07 września 2023 r. Szanowni, Nauczyciele, Wychowawcy!. Dzięki Wam nauka jest ciekawa i inspirująca. Życzę wiele  entuzjazmu oraz satysfakcji z dokonań Waszych uczniów, życząc niezliczonych powodów do dumy i radości z odnoszonych sukcesów i wielkiej satysfakcji z trafnych wyborów.

Z wyrazami szacunku

Beata Zemła