Klasy trzecie uczą, jak dbać o higienę!

Uczniowie klas trzecich naszej szkoły chętnie biorą udział w różnych konkursach i przedsięwzięciach. Tym razem wzięli udział w Wojewódzkiej Akcji informacyjno-edukacyjnej pt. „Wirusoochrona” , organizowanej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Częstochowie.

Uczennice klasy 3a : Hanna Mielczarek, Natalia Owczarek i Nina Owczarek nagrały edukacyjny spot  zachęcający do wyrabiania wśród dzieci potrzeby i nawyku dbania o higienę rąk.

Uczniowie klasy 3b z aktorską pasją przygotowali na ten sam konkurs filmik o brudasie. Gratulujemy wszystkim uczniom zdolności aktorskich oraz zaangażowania i czekamy na więcej takich edukacyjnych nagrań.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Skip to content