Nagrody dla laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego „Velvet-Piątka dla Natury”

18 maja 2022r. klasa 2a naszej szkoły otrzymała list gratulacyjny oraz dyplom zdobycia tytułu LAUREATA w I Ogólnopolskiej Edycji Programu „Velvet-Piątka  dla Natury”. Ponadto p. Marzena  Łopacińska wygrała kartę prezentową empik na sumę 100zł, a uczniów 2a  bardzo ucieszył robot solarny, zestaw konstrukcyjny „Solar”, zabawa „Ekologiczne miasto- Była sobie Ziemia”,  gra ekologiczna „Kolorowy świat odpadów” oraz książeczki poszerzające wiedzę ekologiczną.

Jesteśmy bardzo dumni z wygranej! Jeszcze raz dziękujemy za oddane na nas głosy.

aut. Marzena Łopacińska