Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaoferować możliwość zorganizowania akcji szczepienia w szkole lub zaprosić do naszych punktów szczepień na terenie województwa śląskiego.

Akcja szczepienia w szkole mogłaby wyglądać w następujący sposób:

1. Minimalna ilość osób, które miałyby się wyszczepić w danym dniu, to 20 dzieci i/lub dorosłych powyżej 12 roku życia.

2. Personel wyposażony jest zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

3. Zapewniamy szczepionki firmy PFIZER zgodnie z wytycznymi dla szczepień osób od 12 roku życia.

4. Akcja szczepień oczywiście zarówno dla rodziców jak i dla uczniów jest bezpłatna.

Udział w szczepieniach populacyjnych pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa związanego z pandemią.

Na wypadek braku możliwości realizacji szczepień w szkole, istnieje możliwość ustalenia szybkich terminów na szczepienia w punktach szczepień stacjonarnych- informacja od pielęgniarki szkolnej- tel. 34 324 69 56