II akcja charytatywna szkolnego koła Caritas

Szkolne Koło Caritas przeprowadziło kolejną akcję charytatywną pt. „Mikołajkowy prezent” na rzecz Domu Samotnych Matek w Częstochowie. Dzięki wielkim sercom naszych Uczniów i Rodziców udało nam się zebrać: słodycze, książki, gry, zabawki i odzież. Ogromne podziękowania kierujemy do: p. Pauliny Wierzchowskiej, p. Aliny Klimas, p. Angeliki Dylewskiej, p. Jolanty Smeli, p. Anety Kasprzyk, p. Dagmary Bednarek oraz uczniów klasy 2 a: Piotra Grabowskiego, Amelii Bednarek, Kornelii Wierzchowskiej, Oliwiera Kasprzyka, Michała Góry, Poli Duczkowskiej, Zuzanny Florczyk, Niny Owczarek, Natalii Owczarek, Juliana Dylewskiego, Hanny Mielczarek-, Mileny Klimas, Mireli Mędrek, Maksymiliana Małolepszego, Laury Łuszczyńskiej, Antoniego Cicheckiego, Filipa Kusy – klasa 3b, Łukasza Kutaka – klasa4b, Wiktorii Wilk – klasa 4b, Nikoli Kasprzyk-klasa – 5b, Weroniki Mielczarek – klasa 5b, Kingi Lis – klasa 6a, Zuzanny Chudej – klasa 6a, Emila Wrzalika – klasa7a.

Organizatorzy: Marzena Łopacińska i Joanna Ginalska

aut. Marzena Łopacińska