Dzień Babci i Dziadka

Na tę wyjątkową uroczystość, zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klas 1-3. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie na spotkanie trzech pokoleń. Dyrektor szkoły – Beata Zemła w imieniu dzieci też podziękowała dziadkom za trud, wychowanie, cierpliwość w wysłuchiwaniu zwierzeń i poznawaniu marzeń swoich wnuków. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, wsłuchując się w występy swoich wnuków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile. A tych pięknych chwil wzruszeń dostarczyli wszyscy uczniowie klas 1-3 przygotowani perfekcyjnie przez swoich wychowawców – p. D. Salwę, p. M. Łopacińską, p. R. Łapetę, p. M. Górską, p. Z. Kamińską, p. A. Kluźniak Buchaniec.

kliknij w miniaturkę aby zobaczyć zdjęcia

Znaczek  na listwie filmu przenosi do wersji pełnoekranowej