I Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej Mini EuroVision

27.02.2020  w naszej szkole odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej Mini EuroVision pod patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Częstochowie, zorganizowany przez p. Grażynę Markowską i p. Annę Gawlik. Dekorację wykonały p. Magdalena Kurleto i p. Agnieszka Dusiel. Konkurs cieszył się  ogromnym zainteresowaniem i popularnością wśród szkół podstawowych wzięło w nim udział 26 uczestników z 20 szkół.
Jury w składzie p. Jan Mroczek muzyk, nauczyciel szkoły muzycznej w Częstochowie, dyrektor szkoły p. Beata Zemła, nauczycielki j. angielskiego p. Grażyna Markowska i p. Anna Gawlik, miało nie lada problem z wyłonieniem laureatów. Imprezę wspierali Spółdzielnia Uczniowska PTAKU oraz koordynator projektu Erasmus+ YES p. Grażyna Markowska – fundatorzy nagród i pucharów. Wszyscy młodzi artyści otrzymali zestaw upominków oraz dyplomy za udział w konkursie.
Laureaci tegorocznego konkursu:
I miejsce dyplom laureata – Eliza Xerxa uczennica Szkoły Podstawowej nr 29,
II miejsce Zuzanna Snykal ze Szkoły Podstawowej nr 48
III miejsce Nikola Lecińska SP 33.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Znaczek  na listwie filmu przenosi do wersji pełnoekranowej

aut: Grażyna Markowska

aby obejrzeć zdjęcia, kliknij w miniaturkę