Ważne wydarzenie!

Uczeń od którego się nie wymaga nigdy nie zrobi wszystkiego co może.
Drodzy, kochani Uczniowie klas pierwszych, życzę Wam zdrowia, pogodnych, niezapomnianych chwil w ukochanej szkole.
Najważniejszy moment ślubowania to ważna chwila, dzisiaj otrzymacie legitymacje szkolne, uczcie się super, niech szkoła ma z was pożytek, rodzice dumę i aby było tyle piątek w Waszych dzienniczkach, co pszczółek w polnych kwiatach.

dyrektor szkoły – Beata Zemła

Galeria ukaże się po kliknięciu w miniaturkę

W dniu 14.10.2019 r. odbyło się ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów. Swoją obecnością uświetnili uroczystość: Pan Grzegorz Papalski naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy, Pani Ewa Lewandowska radna Miasta Częstochowy, Pani Marzena Cudak przewodnicząca Rady Rodziców, nauczyciele Miejskiego Przedszkola nr 27 i oczywiście Dyrektor szkoły Pani Beata Zemła, nauczyciele, rodzice i najbliżsi. Uczniowie powitali gości w wyjątkowy sposób, zatańczyli dla nich poloneza. Następnie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz gry na instrumentach. Wyglądali wyjątkowo dostojnie w biretach, otrzymując legitymację szkolną, dyplom, zdjęcia i rogi obfitości. O oprawę tego niezwykle ważnego wydarzenia zadbali kochani Rodzice.

aut. Z. Kamińska